Movies
Ratings
373
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 3.0- GentlemanRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5