Titles you rated
TempestRated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5