Movies
Ratings
1135
Ready or NotRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.0
BarbarianRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.5