Series
Ratings
28
Princess HoursRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
HealerRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0