Titles you rated
Spin KickRated ★ 2.5
The OutlawRated ★ 4.0
Foxy FestivalRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0- The Star of Hope - IkhwezilethembaRated ★ 0.5
- Pitch HighRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 3.5
Miss ConspiratorRated ★ 2.5
Ghost SweepersRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5