Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Can't LoseRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
The VirusRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 3.5
TemptationRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
StyleRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0