Series
Ratings
42- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0