Titles you rated
Ninja AssassinRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.0