Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
CargoRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0