Series
Ratings
25
Sex EducationRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- SunflowerRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Royal FamilyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0