Titles you rated
- Romeo and JulietRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5