Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5