Series
Ratings
335
BootsRated ★ 3.5
The Monster of FlorenceRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
American PrimevalRated ★ 4.5
UntamedRated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Handmaid's Tale Season 6Rated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
House of DavidRated ★ 3.5
Yellowjackets Season 3Rated ★ 3.5
1923 Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 2.5
From Season 3Rated ★ 3.0
Yellowjackets Season 2Rated ★ 3.0