Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 0.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 2.5
ConvictionRated ★ 4.5
Stuck in LoveRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Kung Fu JungleRated ★ 4.5
Friends with KidsRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 2.5
The Lost BladesmanRated ★ 5.0
Same Same But DifferentRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 5.0
Pushing HandsRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5