Titles you rated
PassengersRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0