Series
Ratings
18- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0