Movies
Ratings
180
The InternRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0- The Haunted House ProjectRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 5.0
CadaverRated ★ 4.0
The PuppetRated ★ 1.5
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 3.5
The Last ExorcismRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0