Movies
Ratings
206
MementoRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
SkylineRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 0.5
PredestinationRated ★ 4.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 0.5
Sky HighRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The Gifted HandsRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5