Movies
Ratings
146
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 2.5
ActressesRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 2.5