Titles you rated
Lady BirdRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
ElleRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Perfect SenseRated ★ 5.0
Molly's GameRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Miss PotterRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5