Movies
Ratings
393
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
The Piano TeacherRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0