Titles you rated
You're My PetRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
TripleRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
The Carrie DiariesRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Beating AgainRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.0