Titles you rated
Blades of BloodRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0