Titles you rated
Brokeback MountainRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
ShameRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0