Titles you rated
HerRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5