Movies
Ratings
1016
BurningRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
BossRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The PlotRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.5