Series
Ratings
236
The Judge from HellRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Undercover High SchoolRated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.0