Series
Ratings
56
ChernobylRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0