Titles you rated
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 5.0
Uptown GirlsRated ★ 5.0
Love and Other DisastersRated ★ 5.0
Five Feet ApartRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0