Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5