Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The New GirlfriendRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.5
Something's Gotta GiveRated ★ 4.5
Take ShelterRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5