Movies
Ratings
951- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
Believer 2Rated ★ 1.5
BelieverRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.5
Scream 6Rated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
FesterRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5