Movies
Ratings
355
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.5