Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 1.0
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 0.5