Titles you rated
Wedding CrashersRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0