Series
Ratings
143
Doctor WhoRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 5.0
AvalancheRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0