Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Thunderstruck CopRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 2.5
Concerning My DaughterRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 1.0
Past LivesRated ★ 3.0