Movies
Ratings
880
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0