Titles you rated
On the LineRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5