Movies
Ratings
27 MementoRated ★ 5.0 MementoRated ★ 5.0
 Mood IndigoRated ★ 5.0 Mood IndigoRated ★ 5.0
 The Imitation GameRated ★ 5.0 The Imitation GameRated ★ 5.0
 Notting HillRated ★ 4.0 Notting HillRated ★ 4.0
 Pride & PrejudiceRated ★ 5.0 Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
 Begin AgainRated ★ 3.0 Begin AgainRated ★ 3.0
 ConstantineRated ★ 5.0 ConstantineRated ★ 5.0
 World War ZRated ★ 0.5 World War ZRated ★ 0.5
 Baby DriverRated ★ 4.0 Baby DriverRated ★ 4.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
 Like Father, Like SonRated ★ 4.0 Like Father, Like SonRated ★ 4.0
 Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5 Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
 ChefRated ★ 4.5 ChefRated ★ 4.5
 Your Name.Rated ★ 3.0 Your Name.Rated ★ 3.0
 Midnight in ParisRated ★ 3.0 Midnight in ParisRated ★ 3.0
 Like for LikesRated ★ 4.0 Like for LikesRated ★ 4.0
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
 GravityRated ★ 4.0 GravityRated ★ 4.0