Titles you rated
ViceRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.5
The WrestlerRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0