Titles you rated
Like for LikesRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5