Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
InceptionRated ★ 5.0
GloriaRated ★ 0.5
AmélieRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 2.0
ActressesRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 2.5