Movies
Ratings
246
Train DreamsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
- NoiseRated ★ 2.5