Series
Ratings
29
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 2.5
The WireRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5