Titles you rated
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
Do the Right ThingRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guess WhoRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5