Series
Ratings
103- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0