Movies
Ratings
101
The Nutcracker in 3DRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5