Titles you rated
WickedRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5- My Father Is HeroRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ExtractionRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 5.0