Series
Ratings
14
Good DoctorRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0